Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Rekrutacja pracowników z Ukrainy

U WorkPlus zawsze mamy kilka pomysłów na podejście do projektu rekrutacyjnego, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że pozyskanie dobrego kandydata to wyzwanie i nie zawsze sprawdzają się te same sposoby. Usługa selekcji i rekrutacji polega na znalezieniu odpowiednich kandydatów na wskazane stanowisko.

Nad doborem odpowiednich narzędzi rekrutacyjnych czuwa nasz zespół, składający się z doświadczonych rekruterów i psychologów. Jeśli zachodzi taka potrzeba, przeprowadzamy gotowe testy psychologiczne lub tworzymy własne, dostosowane do konkretnej rekrutacji.

Niezależnie od tego czy poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty czy szeregowego pracownika, jesteśmy dla Ciebie i służymy pomocą oraz swoją wiedzą podczas całego procesu rekrutacji. Oferujemy usługi z zakresu kompleksowego poszukiwania, selekcji oraz przedstawienia kandydatur na idealnego pracownika do Twojej firmy.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do Twoich oczekiwań. Jeśli wyrazisz taką potrzebę, będziemy odpowiedzialni za każdy etap rekrutacji od momentu zgłoszenia zapotrzebowania, aż do zatrudnienia odpowiedniej osoby na stanowisko.

Rekrutacja pracowników z WorkPlus to:

W Workplus rozumiemy, że znalezienie idealnego pracownika może być niezwykle trudne. Wiemy, jak znaleźć odpowiednie osoby do Twojej firmy, a dzięki znajomości lokalnego rynku pracy oraz rozbudowanej sieci kontaktów docieramy bezpośrednio do najlepszych fachowców, bez konieczności ujawniania ostatecznego zleceniodawcy.

Zależy nam na tym, żeby zaspokoić Twoje potrzeby, dlatego dokładnie analizujemy strukturę organizacyjną Twojej firmy i staramy się zrozumieć specyfikę jej działalności, żeby znaleźć właśnie tę osobę, której szukasz. Zajmujemy się przygotowaniem oraz uzgodnieniem wszelkich niezbędnych przy rekrutacji szczegółów, pozostajemy z Tobą w stałym kontakcie i na bieżąco informujemy o postępie i rezultatach naszych prac.

Całkowicie angażujemy się w prowadzone przez nas projekty, a dzięki doświadczonej kadrze szeregu specjalistów idealnie dopasowujemy poszukiwania pracownika do Twojej firmy. Prowadzimy też niezbędną diagnozę psychologiczną, podczas której badamy osobowość kandydata, a także testujemy jego zdolności i doświadczenie deklarowane w CV


WORKPLUS - Rekrutacja i wynajem pracowników z Ukrainy